עמותת מל"ח הארץ מציעה מגוון רחב של סדנאות ופעילויות שטח אשר שמות דגש על בניית הערך העצמי של המשתתפים: אינטראקציה של היחיד והקבוצה, שיתוף פעולה, אבחון יכולות אישיות, איתור ושיקוף עכבות אצל הפרט והדרכים להתמודד עמן.

 

 

מגוון הסדנאות:   snapling komeran alon

 

סדנאות חד יומיות

סדנאות רב יומיות

 

למי מיועדות הסדנאות?

הסדנאות שלנו מיועדות בעיקר לנוער בסיכון, ונוער מנותק. על מנת שנוכל להפיק את המרב בכל סדנא, לכל קבוצה של 10-12 חניכים מוצמד מדריך.

*בין לקוחותינו: יחידות לקידום נוער, רשת עתיד, בתים חמים, מחלקות רווחה, פנימיות, מכינות קדם צבאיות, מסגרות מצילה ומסגרות פרטיות.

 

היכן מתקיימות הסדנאות?

ישנו מגוון נרחב של מקומות בכל רחבי הארץ.

 

"טבע האדם"- השיטה שלנו:

המפגש של האדם עם הטבע, מאלץ את האדם להתמודד עם קשיים פיזיים ומנטליים. אנו מאמינים כי הטבע, הינו המקום הטבעי של האדם ושם מתגלים כוחותיו ויכולותיו. שיטת "טבע האדם", הינה שיטה שמאמינה כי הטבע, הוא המקום הטוב ביותר להחזיר את האדם לנורמות ואינסטינקטים חיוביים וטבעיים שקיימים בו. על בסיס שיטה זו הקמנו את מל"ח הארץ, ופיתחנו את סדנאות השטח השונות. במל"ח הארץ מאמינים כי השטח הוא כלי חינוכי וטיפולי לכל דבר.

 

תכנית בהתאמה אישית:

חינוך ושינוי אמתי ומשמעותי, אינו קורה בפתאומיות, אלא הוא תהליך מובנה. על כן אנו ממליצים על עבודה תהליכית. לעבודה תהליכית,
יתרונות רבים - היכרות עומק ויצירת יחסי אמון בין המדריך לקבוצה, ובין חברי הקבוצה, גיבוש ויצירת אמפתיה בין חברי הקבוצה, יכולת שיתוף רגעי עוצמה וחוזק ומצד שני להיעזר בקבוצה ברגעי חולשה ומשבר, ההכרה של הפרט בעוצמתיות הקבוצה והיכולת לראות את היתרונות של כל אחד מחברי הקבוצה באופן אישי. בנוסף, העבודה התהליכית, מאפשרת לנו, הצוות של מל"ח הארץ, להכיר באופן אישי את חברי הקבוצה וכך לתת תשומת לב לכל אחד מהם, ללוות ולחזק אותו באופן אישי.

 

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם :

עמותת מל"ח הארץ הינה עמותה ללא מטרות רווח

12

13

10

Go to top